top of page
  • 2nd-3rd grade 20 lessons 10 weeks 2 days a week 30 minutes lesson


    480 US dollars
  • 2nd-4th grade


    480 US dollars
  • K-1st grade 16 lessons


    480 US dollars
  • 20 lessons


    800 US dollars
  • 5th-8th grade 20 lessons


    600 US dollars
  • 4th-6th grade 20 lessons


    480 US dollars
bottom of page